ÇAMELİ / ELMALI KÖY EVLERİ

ÇAMELİ / ELMALI KÖY EVLERİ Turlarımız Anasayfa

ÇAMELİ / ELMALI KÖY EVLERİ

ÇAMELİ / ELMALI KÖY EVLERİ

400 TL /2+1 & 3+1 KÖY EVLERİ % 40 a VARAN İNDİRİMLER !...

Elmalı Köy Evleri. Denizli-Çameli Elmalı Mahallesinde olup Çameli şehir merkezine 20 km mesafededir. Elmalı Mahallesi alabalık çiftlikleri, alabalık restoranları ve yeşil doğa örtüsüyle, özellikle yaz aylarında serin yayla havasında, doğa ve köy kültürünün ve ekolojik yaşamın içerisinde huzur bulacağınız şirin bir tatil bölgesidir. Hava limanı ve otogardan, evlerimize transfer hizmeti verilmektedir.
Evler 2+1 veya 3+1 şeklinde olup Mutfak, balkon ve içinde köy ocağı olan müstakil ve orijinal iç dizayna sahiptir. Her evin kendine ait organik sebze, meyve bahçeleri vardır. Evlerimizde doğal köy ürünlerinden yararlanabilir, evlerimizin içinde bulunan ekmek ve börek evinde köy yemeklerini kendiniz pişirebilir arzu ettiğinizde hizmet alabilirsiniz.
Evlerimize 5 – 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde alkollü alkolsüz aile A La Carte restaurantlari mevcuttur. Üreten Kadınlar Derneği’ miz kadınları tarafından üretilen, kilim, el işleri, yöresel gıdalar gibi yöreye özgü ürünleri Çameli Merkezde, Elmalı Mahallesinde bulunan üretim hanelerde, teşhir dükkânlarında ya da www.cameliyoreselurunler.com veya www.camelipazar.com adresinden veya +90 555 100 2048 nolu telefondan arayarak yada WhatsApp tan mesaj atarak sipariş verebilir, satın alabilirsiniz.
Evlerimizin çevresinde yürüyüş ve bisiklet rotaları mevcuttur. Dilediğiniz gibi ormanlar, kanyonlar, mağaralar ya da yaylalara ulaşabilir, çevredeki nehirden balık avlayabilir, İlçede yapılan tüm etkinliklerden aktivitelerden turizm ofisimizi arayarak doğrudan faydalanabilirsiniz. Çameli Tour Turizm ofisi 7/24 hizmetinizdedir.

Rezervasyon Yaptırmak İçin

Bize telefonla ulaşabilir ya da rezervasyon sistemimizi kullanabilirsiniz.

GEZİLECEK YERLER

Fethiye 60 km- Çameli 20 km-Kibyra Antik Kent 40 km- Salda-Dalyan gibi bir çok yerlere yakındir. Kendi yiyeceğiniz ürünleri köylü kadınlarımızın rehberliğinde kendiniz hazırlayabileceğiniz Mutfak ve Ekmek evi mevcuttur.

  • Fiyat:: 400 TL /2+1 & 3+1 KÖY EVLERİ % 40 a VARAN İNDİRİMLER !...
  • Gün Sayısı: 1 gece
  • Ulaşım: Kendi veya VIP transfer imkanı
  • Konaklama: Giriş saati :14,00 / Çıkış saati : 12.00
  • Kalkış Yeri: Elmalı Köyü / Çameli / Denizli
  • Telefon: +90 555 100 2048