ÇAMELİ / ELMALI BAĞ EVLERİ

ÇAMELİ / ELMALI BAĞ EVLERİ Turlarımız Anasayfa

ÇAMELİ / ELMALI BAĞ EVLERİ

ÇAMELİ / ELMALI BAĞ EVLERİ

350 TL / 1+1 Taş Bağ Evi %40 ' a varan İNDİRİMLER !...

Yöreye ait taş ve ahşap kullanılarak inşa edilen Elmalı Bağ Evleri. Denizli-Çameli Elmalı Mahallesinde olup Çameli şehir merkezine 20 km mesafededir. Elmalı Mahallesi alabalık çiftlikleri, alabalık restoranları ve yeşil doğa örtüsüyle, özellikle yaz aylarında serin yayla havasında, doğa ve köy kültürünün ve ekolojik yaşamın içerisinde huzur bulacağınız şirin bir tatil bölgesidir. Hava limanı ve otogardan, evlerimize transfer hizmeti verilmektedir.
Evler 1+1 ve 2+1 şeklinde olup Mutfak, balkon ve içinde köy ocağı olan müstakil ve orijinal iç dizayna sahiptir. Her evin kendine ait organik sebze, meyve bahçeleri vardır. Evlerimizde doğal köy ürünlerinden yararlanabilir, evlerimizin içinde bulunan ekmek ve börek evinde köy yemeklerini kendiniz pişirebilir arzu ettiğinizde hizmet alabilirsiniz.
Evlerimize 5 – 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde alkollü alkolsüz aile A La Carte restaurantlari mevcuttur. Üreten Kadınlar Derneği’ miz kadınları tarafından üretilen, kilim, el işleri, yöresel gıdalar gibi yöreye özgü ürünleri Çameli Merkezde, Elmalı Mahallesinde bulunan üretim hanelerde, teşhir dükkânlarında ya da www.cameliyoreselurunler.com veya www.camelipazar.com adresinden yada +90 555 100 2048 nolu telefonu arayarak yada WhatsApp ‘ tan yazarak sipariş verebilir, satın alabilirsiniz.
Evlerimizin çevresinde yürüyüş ve bisiklet rotaları mevcuttur. Dilediğiniz gibi ormanlar, kanyonlar, mağaralar ya da yaylalara ulaşabilir, çevredeki nehirden balık avlayabilir, İlçede yapılan tüm etkinliklerden aktivitelerden turizm ofisimizi arayarak doğrudan faydalanabilirsiniz. Turizm ofisi 7/24 hizmetinizdedir.

Rezervasyon Yaptırmak İçin

Bize telefonla ulaşabilir ya da rezervasyon sistemimizi kullanabilirsiniz.

GEZİLECEK YERLER

Fethiye 60 km- Çameli 20 km-Kibyra Antik Kent 40 km- Salda-Dalyan gibi bir çok yerlere yakındir. Kendi yiyeceğiniz ürünleri köylü kadınlarımızın rehberliğinde kendiniz hazırlayabileceğiniz Mutfak ve Ekmek evi mevcuttur.

  • Fiyat:: 350 TL / 1+1 Taş Bağ Evi %40 ' a varan İNDİRİMLER !...
  • Gün Sayısı: 1 gece
  • Ulaşım: Kendi veya VIP transfer imkanı
  • Konaklama: Giriş saati :14,00 / Çıkış saati : 12.00
  • Kalkış Yeri: Elmalı Köyü / Çameli / Denizli
  • Telefon: +90 555 100 2048

Evlerimizin çevresinde yürüyüş ve bisiklet rotaları mevcuttur. Dilediğiniz gibi ormanlar, kanyonlar, mağaralar ya da yaylalara ulaşabilir, çevredeki nehirden balık avlayabilir, İlçede yapılan tüm etkinliklerden aktivitelerden faydalanabilirsiniz.
Bölge hakkında geniş bilgi , günlük turlar / geziler veya Özel organizasyonlar / Rehberlik / Yeme-içme yerleri / transferler için,
Çameli Tour Turizm ofisini lütfen arayın !…
7/24 arayabileceğiniz
Tel & WhatsApp : +90 555 100 2048