VİLLA KEKİK (jakuzi)2+1

VİLLA KEKİK (jakuzi)2+1 Kiralık Araçlar Anasayfa

VİLLA KEKİK (jakuzi)2+1
475 TL 2+1 JAKUZİLİ
ÖZELLİKLER
ecovillage/çameli-elmalı
Ekolojik Köy Evleri – Villa Kekik / Çameli – Elmalı
Ekolojik Köy Evleri – Villa Kekik / Çameli-Elmalı
ecovillage/çameli
Ekolojik Köy Evleri – Villa Kekik / Çameli-Elmalı
Ecovillage Houses Villa Kekik

Yöreye ait taş ve ahşap kullanılarak inşa edilen Elmalı Bağ Evleri. Denizli-Çameli Elmalı Mahallesinde olup Çameli şehir merkezine 20 km mesafededir. Elmalı Mahallesi alabalık çiftlikleri, alabalık restoranları ve yeşil doğa örtüsüyle, özellikle yaz aylarında serin yayla havasında, doğa ve köy kültürünün ve ekolojik yaşamın içerisinde huzur bulacağınız şirin bir tatil bölgesidir. Hava limanı ve otogardan, evlerimize transfer hizmeti verilmektedir.
Evler 1+1 ve 2+1 şeklinde olup Mutfak, balkon ve içinde köy ocağı olan müstakil ve orijinal iç dizayna sahiptir. Ayrıca evlerimiz arasında jakuzili evlerimizde bulunmaktadır. Her evin kendine ait organik sebze, meyve bahçeleri vardır. Evlerimizde doğal köy ürünlerinden yararlanabilir, evlerimizin içinde bulunan ekmek ve börek evinde köy yemeklerini kendiniz pişirebilir arzu ettiğinizde hizmet alabilirsiniz.
Evlerimize 5 – 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde alkollü alkolsüz aile A La Carte restaurantlari mevcuttur. Üreten Kadınlar Derneği’ miz kadınları tarafından üretilen, kilim, el işleri, yöresel gıdalar gibi yöreye özgü ürünleri Çameli Merkezde, Elmalı Mahallesinde bulunan üretim hanelerde, teşhir dükkânlarında ya da www.cameliyoreselurunler.com veya www.camelipazar.com adresinden sipariş verebilir, satın alabilirsiniz.
Evlerimizin çevresinde yürüyüş ve bisiklet rotaları mevcuttur. Dilediğiniz gibi ormanlar, kanyonlar, mağaralar ya da yaylalara ulaşabilir, çevredeki nehirden balık avlayabilir, İlçede yapılan tüm etkinliklerden aktivitelerden turizm ofisimizi arayarak doğrudan faydalanabilirsiniz. Turizm ofisi 7/24 hizmetinizdedir.

İletişime Geç