HAKKIMIZDA

Hakkımızda Anasayfa

BİZİ BİRAZ TANIYIN

ÇAMELİ TOUR / KÜLTÜR VE TURİZM DANIŞMA OFİSİ

Çameli Kültür ve Turizm Danışma Ofisi, Çameli Belediyesi tarafından 01 Nisan 2015 tarihinde açılmıştır. Profesyonel turizm danışmanları ile ilçede alternatif turizm ve eko turizm projeleri yapılarak Çameli’ nin  Turizm altyapısı tamamlanmıştır.

Çameli Taş Konaklar (10 adet taş ev, yüzme havuzu, hamam, sauna, restoran, kafe)

Çameli Turizm Ofisi Çameli merkezinde bulunmaktadır. Ofisimiz profesyonel ekibi ile ilçemize gelmek isteyen ve gelen misafirlerimize Çameli ve çevresinde güvenin adı ve adresi olmaya gayret etmekteyiz.

Ofisimiz gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, Çameli bölgesinde yapılan bütün günübirlik aktiviteleri gerçekleştirmekte ve bölgemizi ziyaret eden yerli ve yabancı her yıl sayısı sürekli artan 60.000 den fazla misafire hizmet vermekteyiz.

Çameli bölgesinde yeni yerler keşfederek misafirlerimize alternatif tur parkurları oluşturarak farklı güzergahlara, bisiklet, yürüyüş, yamaç paraşütü, kanyo gezileri,jeep turları, Dalaman hava limanı transferi, rent a car hizmetleri, Ölüdeniz – Fethiye Tekne Turları ve diğer  Günübirlik bütün turlara %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve  öncü firmalar güvencesiyle hizmet vermekteyiz.

Siz misafirlerimize eğlenceli ve unutulmaz bir tatil için Çameli’ ye davet ediyoruz. 

AYRICA EKO TURİZM-ALTERNATİF TURİZM- BÖLGE VE İŞLETME TANITIMLARI GİBİ ALTYAPI GELİŞTİRME PROJELERİ KONULARINDA DANIŞMANLIK İÇİN ARAYINIZ !…

HAKKIMIZDA

Telefon Numaramız +90 555 100 2048

HİZMETLERİMİZ

Çameli Yürüyüş Rotaları (650 km bağımlı, bağımsız trekking rotaları)
Çameli Zirve Rotaları (8 adet zirve rotası)
Çameli Dağ Bisikleti Rotaları (1.380 km dağ bisikleti rotaları ve bunlar Fethiye, Dalyan, Muğla. Marmaris, Kibyra ya kadar birleştirildi.)
Çameli Yaylacık Yamaç Paraşütü pisti (2.150 m yüksekliğinde 4 yöe uçuş imkanı veren pist)
Çameli Karadağ Yamaç Paraşütü Eğitim Pisti (100 m, 250 m, 500 m lik 3 adet kademeli pist)
Kamp ve Piknik Alanları
Kanyonlar, Yaylalar, Anıt Ağaçları v.s belirlendi ve programa alındı,
Hayri Dev Kültür Merkezi (çini sanatı, yağlı boya, el işleri atölyeleri, sinema, tiyatro, konferans salonu, kafeterya, ilçenin tarihçesi
Köy kültürü ve yöresel ürünler turları
Bölge tanıtımı, yüyüyüş, bisiklet, yamaç paraşütü, yelken kanat, kış sporları, kar şenlikleri, kanyon gezileri, kamp- karavan turizmi gibi bir çok faaliyetler..

Tur

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ

Eğer isteğiniz kaliteli güvenli temiz bir tatilse bizimle iletişime geçiniz.

Yılların Tecrübesi

Çameli Tour / Kültür ve Turizm Danışmanı İbrahim PUTGÜL 1994 -1998 yıllarında Marmaris Maxim 5 – Çubuk otel Ön büro- […]

Uzman Rehber Kadrosu

Çameli Kültür ve Turizm Danışma Ofisi, Çameli Belediyesi tarafından 01 Nisan 2015 tarihinde açılmıştır. Profesyonel turizm danışmanları ile ilçede alternatif […]

Güzel Tur Planı

Çameli ve bölgesinde turizmin 12 ay sürdürülebilirliğinin Türkiye’deki tek örneğidir. Çameli Tour ofisi olarak siz değerli Misafirlerimize en güzel tur […]

BİZİM İÇİN NE DEDİLER

Andrea Paola Matevs - Pilot

We have booked our holiday by Cameli Tour. We have stayed in Çameli Taş Konaklar 2 days. Had a great time. Beautiful area and beautiful Stone Lodges. Everyone was very friendly. Çameli Tour orgainesed for us a Salda Lake tour and Pamukkale tour. We had a fantastic tour. We will come back again..

Andrea & Jessica

Colombia

Tanju GÖKÖZ
Tanju GÖKÖZ - Esnaf

Çameli Tour aracılığı ile Fethiye ‘de safari turuna arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine katıldım. Ben yıllardır Fethiye’ ye ayda bir kaç sefer gitmeme rağmen Fethiye’ yi bilmediğimi anladım.  mükemmel bir tur.  Kurban bayramından sonra ailemi mutlaka Çameli Tour aracılığı ile götüreceğim .. kesinlikle Çameli Tour u aramalısınız.

 

Ramazan ÇAĞDAŞ - Memur

Geçen Çameli Tour aracılığı ile Fethiye’de jeep safariye ailecek katıldık. Unutamayacağımız bir tur programı oldu. akşama kadar jeepler ile harika yerlere götürdüler. akşama kadar su savaşları yaptık. Bu yıl bunu tekrar yaptık. Şimdiden Kurban bayramı için bir kaç aile arkadaşımız  ile beraber tekrar gitmek için rezervasyon yaptırdık. kesinlikle katılmalısınız. arkadaşlar işlerinde çok profesyonel ve çok kaliteliler. tavsiye ederiz…..

 

Çameli Tour – Konaklama – Araç Kiralama Tanıtım Videomuz

TANITIM VİDEOMUZU İZLEMEYİ, UNUTMAYIN.

Çameli Tour – Konaklama – Araç Kiralama

En Son Bloglar

ÇAMELİ TOUR – KONAKLAMA – ARAÇ KIRALAMA SON BLOGLAR

Bu bölümde sizin için hazırladığımız blogları görebilirsiniz sizin için çok faydalı olacaktır.